| anonim_4396 a întrebat:

Tot ma suna cineva cu nr. privat si nu pot afla date decat ora apelului. Cum pot afla cine m-a sunat?
P. S- Imi trebuie neaparat sa stiu.

4 răspunsuri:
| andreea_5162 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar daca esti pe cartela nu ai cum sa afli cine te-a sunat! Si pe abonament oricum e mai complicat sa afli. De obicei cine te suna cu privat are chef de mistouriraised eyebrowsCel mai bine e sa nu mai le iei in seama:-P Si nu cred ca e asa de important sa afli cine te-a sunat.la urma urmei sunt o gramada care suna cu privat din lipsa de ocupatie doar nu o sa stai sa ii ei in seama pe fiecare nu?

| Flori_2309 a răspuns:

Daca ai abonament este cel mai simplu! O sa-ti apara pe factura. Daca nu suna la firma de unde ai cartela si ei iti va cominica ce numar te-a sunat cu privat. Funda?batting eyelashes

| alynutsa a răspuns:

Nu prea ai cum sa afli cine te suna cu privat! dar ia incearca sa suni la serviciu clienti! si vorbesti cu cei de la informatii din reteau in care esti!

| andreicelmaitare a răspuns:

Nu stiu cum scuze...