| AleXa98_7666 a întrebat:

M`am certat cu o prietena aseara.
i-am spus ca ma bag pe alta retea, pe cosmote, iar ea e pe vodafone. Zice ca nu o sa mai vorbim mai deloc si chestii din astea.
Eu ma bag pe cosmote pentru ca sunt mai multi prieteni pe aceasta retea, iar ea e singura pe vodafone.
M`am mai certat de multe ori cu ea si la un moment dat i-am spus : " Ori nu ne mai certam, ori nu mai vorbim deloc. "
Si ea gandeste foarte prost. mi-a spus : " Eu cred ca ai multi prieteni, eu sunt in plus. "
Gandeste tare prost si eu i-am zis asta. i-am zis ca printre acesti prieteni buni pe care ii am se afla si ea. Dar ea nu prea intelege.straight face

Nu stiu ce sa mai fac.
Oricum eu o sa ma bag pe cosmote. O sa mai vorbesc si cu ea, ea zice ca o las pe locu` 2 mereu.Cica ma bag pe cosmote pentru alti prieteni. Dar sunt multi prieteni si o sa mai vorbesc si cu ea, normal.

Un sfat! Funda:X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ea e proasta si se vede, doar nu are nici un drept sa iti interzica si sa ramai pe Vodafone. Dai un timp liber no mai baga in seama si vezi cum ea te va cauta probabil si iertate isi va cere pentru discutia anterioara ce a avut-o cu tine.