| Iancugeorgiana a întrebat:

Mai devreme m-am certat cu fostul meu prieten din cauza unor prieteni de ai lui si eu i-am spus ca de cat sa ne certam asa mai bine sa numai vorbim niciodata si el mi-a spus"off am o stare nasoala in ultimul timp, sunt prost dispus dar nu e bine sa numai vorbim" si pe urma tot ma intreba de vorbasad.
De ce credeti ca nu a vrut sa acepte cand i-am spus ca e mai bine daca nu am mai vorbi niciodata"?straight face

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca tine mult la tine.

Un om cand spune vorbe de astea e clar ca renunta la ego-ul lui, ceea ce nu se intampla asa des, mai ales cand vine vorba de fosti.

Nu uita ca iubirea nu e acelasi lucru ca relatia.

Se poate sa fie iubire dar sa nu fie posibila o relatie.

Poate asta e si la voi.

Voi va placeti mult, tineti sufleteste unul la celalalt, dar situatia e cam aiurea ca sa puteti avea o relatie.

Daca el a spus ca a avut ceva probleme in ultima vreme si asta e motivul pentru care v-ati certat inseamna ca ti-a vorbit din suflet.

Nu il indeparta.

Incearca sa te intalnesti cu el si sa petreceti cateva ore impreuna, sa vorbiti deschis despre voi, despre motivul despartirii, despre cum e fiecare acum, ce vrea fiecare de la viata, daca ar mai fi o sansa sa fiti impreuna.

| mona a răspuns:

Pentru ca te iubeste

| neutrino a răspuns:

Tipul nu are, momentan, o alta varianta mai buna. Cand va avea, vei afla.

| cici96 a răspuns:

Poate mai tine la tinewinking

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Asa e..cum zice cici, poate mai tine la tine si poate vrea sa va impacati.straight face