| cappodonna a întrebat:

M-am dus pentru prima data in viata mea sa ma uit la un film într-un cinematograf la Bagdad. Am fost foarte socat. Au fost doar circa 30 de oameni în teatru, numit XX şi situate în XX. Nu vedeai femei deloc. După ce am cumpărat biletul meu pentru film, un bătrân mi-a arătat drumul spre locul meu şi sa aşezat lângă mine. Chiar mai mult revoltător, el a oferit imediat să facă sex.

Cum al refuzati pe acest om fara sa al jigniti dar, fara sa parasiti locatia aflandu-va acolo ca jurnalist barbat sub acoperire. Ajutati-ma va rog. Vreau cat mai multe raspunsuri. Va pup pe toti!

Răspuns Câştigător
| catiuska a răspuns:

Ash spune ca totusi sunt gay, dar sunt indragostit peste urechi de o per cu acelasi gen... iar sexul cu alte persoane nu ma atrage...

2 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

M-as eschiva usor spunandu-i ca nu sunt gay, si ca nu am venit pentru a face sex cu cineva acolo, iar daca vad ca raspunsul meu l-a tulburat, as incerca sa plec de acolo cat mai repede posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu vorbesti despre tine. Nu ai vocabular de jurnalist.
Sa raspund: ii spui ca ai SIDA si nu ai la tine prezervativ.