| alessia a întrebat:

M-am gandit ca as vrea sa incep sa citesc o carte.care imi zice?
? una care ati citit-o si voi si va placut... dau fundita. si vreau multe multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| cristina05 a răspuns:

Daca vrei sa citesti ceva cat mai placut si interesant te sfatuiesc sa te interesezi de ''Dama cu camelii'' este un roman ce da foarte putin in dragoste dar este mai mult despre viata unei tinere...este o carte foarte frumoasa sper sa o citesti si sa iti placa.

2 răspunsuri:
| mihiai a răspuns:

1. jules verne-farul de la capatul lumii
2. jules verne-un bilet la loterie
3.robin hood
4. winnetou
5. cei trei muschetari
6. tara duncan
7.harry potter
funda plzzzz

| oana1 a răspuns:

Armand lanoux-maiorul watrin-daca o gasesti, merita citita