| lencikk a întrebat:

Buna tuturor...as vrea sa incep sa citesc ceva dar nu stiu ce...si as vrea o idee... vreau ceva romantic... un roman...nu stiu...tocmai am terminat de citit seria amurg...as vrea ceva asemanator...sa aiba final fericit... ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Gran Canaria de A. J Cronin, asta citesc acum si imi place la nebunie!love struck E roman de dragoste.

| lencikk explică:

Sensei.BRO-----Andrei nu ca nu au final fericit laughing

| fanmichaeljackson a răspuns:

Elevul Dima din clasa a7a; Invitatie la vals; scrisoare de dragoste sunt mai vechi mai noi inca nu stiu mult succes thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti citi reclamele de pe stradahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, au. Daca te lasi momita si cumperi produsele, finalul e fericit pentru aia cu produsele din reclame laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invitatie la vals, sau tu vrei noutati?!