| lays a întrebat:

M-am inscris la un concurs unde imi trebuie voturi zilnicbig grinputeti sa-mi dati idei pe ce site-uri sa-mi postez link-ulbig grin? l-am pus pe hi5 si pe facebook.altceva? va rog mult. e in joc o excursie in grecia:X:X:Xbig grin

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

@Licurici, greşeşti foarte tare îndemnând-o să posteze pe TPU, cererile de voturi se consideră spam, eşti suspendat foarte rapid pentru asta! Poate n-ar strica să citeşti puţin regulamentul http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente şi să faci o vizită la Utilizatori suspendaţi pentru a te convinge... http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

| Essence a răspuns:

Poti sa-l postezi pe messenger. -> il pui la status si il numesti " Dati click " si vor da. din curiozitate sa vada ce e.
Pe skipe la descriere.
Poti si pe TPU. Pui linkul si spui " cine da cele mai multe voturi are fundita " sau ceva de genul.
Poti sa faci un videoclip cu movie maker si sa-l postezi pe youtube sau sa-l pui la hi5, la facebook, la status la messenger, la skype.

Sper sa te distrezi in grecia. si sa pui linkul pe TPU.
Te votez. love struck

Pa >big grin

| lolySsweet a răspuns:

Poti pe messenger, sa trimiti la toti, de asemenea poti in jokurile mmorpg, poti pe you tube sa faci un filmule din al din poze si la ultima poza pui situl si zici sa intre, poti pe skipe, pe mebbo care sunt tot un fel de messenger, pe ascuns.ro,sunphoto,linked in, daca nu vor sa dea clik ii pacalesti ca e un site despre ce ii intrseaza.succes,funditza? daca da mersi mult

| belutzaa a răspuns:

Pe messenger poti sa il pui la status (link-ul), trimite mass-uri, poti sa iti rogi prietenii online sa te ajute cu un vot. Pe skype, de asemenea: il poti pune la status, poti sa iti rogi prietenii sa te ajute cu un vot, sau poti trimite mesaje gen mass-uri pentru a primii voturi. Pe facebook, pe blog (daca ai unul), mai peste tot pe unde intrii poti lasa link-ul la sfarsitul unui mesaj, sau ceva in genul.