| popamonica1234 a întrebat:

M-am înscris pe un site de socializare Academic Singles și am numai probleme. Solicit anularea profilului și ei continua cu emailuri de amenințare. Au luat și bani din contul meu cu toate ca nu am făcut contract cum spun ei. Va rog sa ma ajutați cu un sfat ce pot sa fac sa ies din acest joc murdar?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Am păpățit- o și eu.
Schimbă-ți cardul.

| popamonica1234 explică:

Poate îți vine și ție rândul odată și atunci sa - ți adui aminte de remarca...

| 1dintrevoi a răspuns:

Fuguta la banca și oprite plățile către ei. Apoi plângere la politie și protecția consumatorului.

| eugeniu2020 a răspuns (pentru popamonica1234):

Nu ma compara cu tine sau cu cel ce a postat, spre deosebire de voi 2 eu nu intru si ma inregistrez pe toate rahaturile de site-uri!
nu sunt disperat dupa atentie feminina ca voi care cautati sa faceti cunostinte cu fete pe internet!

| Donsavas a răspuns:

Fa plângere la poliție după ce rezolvi cu banca si consulta te cu cei de la protecția consumatorului!

| EuConstantin75 a răspuns:

Cum ati rezolvat pana la urma? si eu sunt in aceeasi situatie si nu stiu ce sa fac. Sunt niste excroci