| MaDuTzAaAaA a întrebat:

M-am instalat acum vreo saptamana Real Desktop.In primele ore a mers super, am instalat si Real Parck(care imi dadea eroare)dar pana seara a inceput sa faca fite, adica atunci cand am deschis calculatorul, pe desktop imi aparea un mesaj cu Va rog asteptati...Il am si la ora actuala si de incarcat nu se incarcalaughing. Nu am acces la nici o iconita(de pe desktop). Ce as putea face? De dezinstalat nu pot sa il dezinstalez...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti intra pe mess, da-mi pe privat id-ul tau si rezolvam problema impreuna, iti promit.