| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pokki : Astazi am instalat pokki mi-a mers foarte bine pana cand ia venti randul fratelui meu sa se joace la calculator iar eu mi-a zis ca a dezinstalat pokki eu l-am downloadat din now de la ei de pe site dar cand apasam sa imi sintre se incarca ceva iar pe ruma aparea o eroare cu asta sus scria pokki is already installed iar la mijloc poki is installed and up to date. Wou're all set! si jos un buton cu close eu as vrea sa stiu cum sa-l fac sa mearga dar nu stiu nici unde sa instalat casa intru in el pls pls ajutati-ma va rog eu vreau ca voi sa ma ajutati cu :
Sa imi spuneti unde se instaleaza pokki
Cum as putea sa il dezinstalez
Si cum sa il reinstalez din nou
Va rog sa ma ajutati
P.S: Nu stiam la ce categorie sa pun iar am pus si eu tehnologie Multumesc

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Trebuie sa il cauti finca exista instalat. daca nu te descurci uite id meu itsoft_2011 si voi intra la tine in pc sa tea ajut prin team viwer

| 1CaTa1 a răspuns (pentru itsoft):

Daca merge iti dau funda Promit mersi ca te-ai oferit pentru ajutor

1 răspuns: