| RAY a întrebat:

Ati manca carne de caine sau pisica de foamete? Cat de importante sunt cainele si pisica in viata ta? Caine sau pisica?

AM MANCAT UN CAINE IN VIETNAM! ATENTIE!
https://www.youtube.com/watch?v=31F5QA6RjzE

33 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Esti pe droage

| RAY explică (pentru Drimmero):

Raspunde dracu la intrebare si nu da spam

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Care intrebare ca o schimbi din 2 in 2 minute : ) )

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ati manca carne de caine sau pisica de foamete? cat de importante sunt cainele si pisica in viata ta? caine sau pisica?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai baut apa dupa chinezi si tu se pare.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fara china nu ai avea haine si telefon, laptop

| Mosotti a răspuns:

Io imi iau si de la second, doar sa se potriveasca, sa nu fie rupte si sa fie curate, si nu se rupa deloc repede.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Am crezut ca este calitate mann, dar degeeaba spun ceva, daca majoritatea accepta asta

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Ai crezut, acu sa nu mai crezi ca e de calitate.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

F tare la un dolar.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tipul s-a bagat si pe off, face sex cu fete de acolo, oltean destept, tipul e chiar comic il urmaresc de cativa ani, e tipul cu a mancat carne de caine

| RAY explică (pentru Mosotti):

Ati manca carne de caine sau pisica de foamete? cat de importante sunt cainele si pisica in viata ta? caine sau pisica?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Asa manca si pe nefoamete, chiar as fi curios ce gust are carnea de caine sau pisica, daca chinezii mananca caine, inseamna ca e bun, pana la urma e carne.

| SilentRain a răspuns:

Nu mai cumpărat breduri... învăț ani bine despre materialele și calitatea
Găsești haine de brend și la mâna a doua

| RAY explică (pentru SilentRain):

Sa se poate cusu o gaura la blugi?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Da,se poate acoperi
Mergi la un croitor și te rezolva el

| RAY explică (pentru SilentRain):

O sa merg maine sa vad, uni au obs si au ras de mine, asta e Romania, iar tot ei urla pe parlamentari

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce idioți... n-ai ce le face daca atâta le-a dus capul

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Eu iau multe de la second, sunt f bune si durabile, ca daca erau proaste nu mai ajungeau la second ca erau praf de mult. De ce sa dau banii aiurea pe originale? Ii dau pe altceva care ma intereseaza.
In 2019 mi-am luat un calculator beton, dar ala m-a interesat si imi trebuia sa fie beton, imi folosea.

Dar la haine nu ma intereseaza sa fie nu stiu de care, de brend si altele, sa fie curate, intregi si okey, atat conteaza pentru mine.

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce fain vor rade cand se vor ridica preturile cu 40%

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ati manca carne de caine sau pisica de foamete? cat de importante sunt cainele si pisica in viata ta? caine sau pisica?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

N-am mâncat, dar dacă nu am posibilitatea de altceva... adio cuțu!

| Hammurabi a răspuns:

Păi nu prea am înțeles.
Tu îți cumperi haine de la o firmă germană (proaste pentru că s-au rupt) și e de vină poporul român pentru asta?
S-au rupt pentru că le-ai purtat.
Dacă le țineai în dulap, erau noi nouțe și acum.
Sau puteai să-ți cumperi haine de la o firmă rusească sau ukrainiană (în funcție de preferințe).
Sau dacă vrei îți recomand niște firme mișto din Atena.
laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ba ești beat, scriam acolo ca nimeni nu le face relamati, deși au nota 2 pe google, nu știu ce ai înțeles tu

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Bine, mă. Le fac eu reclamație.
Trimite-mi o copie după factura.

De ce dracu ai cumpărat de la ei dacă au nota 2 de la alții care au mai luat țeapă?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Credeam ca e origin,puteau măcar sa spună ca au licența pe haine, ce înseamnă asta? Ai voie sa scrii Nike pe adidași dar sunt de slaba calitate, asta face și hervis, cloppenburg, zara, hm și toate, dar credeam ca e mai de calitate, acum urmează bocanci de 300 de euri, tu nu știi cât e salariul în ro

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ati manca carne de caine sau pisica de foamete? cat de importante sunt cainele si pisica in viata ta? caine sau pisica?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

"Ati manca carne de caine sau pisica de foamete? cat de importante sunt cainele si pisica in viata ta? caine sau pisica?"

Sunt vegan, man. De mic copil.
Așa că nu mănânc carne, indiferent de animal.

| CIaudiu a răspuns:

As incerca de curiozitate fara nicio remuscare sau temere.

| restinvogue a răspuns:

De ce scrii foamete in loc de foame? Nu știi diferența?

| RAY explică (pentru restinvogue):

Ca sa te oftic pe tine, rahat cu doi ochii pe drum