| andreiuuutza a întrebat:

M-am visat mireasa, in rochie de mireasa, trebuia sa ajung la biserica sa ma marit... m-am si vazut in oglinda in vis, si am 17 ani totusi, nu ma gandesc in mod general la maritis. Ce inseamna?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cica moarte, dar nu lua in seama visuloh go on.

cami
| cami a răspuns:

Mai, sa ti-o spun sincer. Si eu m-am visat o data mireasa, si dupa 3 zile am aflat ca a murit o matusa de-a tatalui meu. Dar, tipa era batrana si pe cale sa se duca, deci poate a fost pura coincidenta.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Din cate stiu nu este bine cand visezi ca esti mireasa...insa nu te mai gandi la rau nu e bine sa il atragi mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de bine