| iuo a întrebat:

Am visat ca trebuia sa ma marit si ai mei mi-au cumparat o rochie urata de mireasa, nu cum mi-o doream eu si ma obligau so port p-aia. ce poate insemna?

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Nimic...nu la toti devin visele realitate, mai ales visele fantastice.Cine stie la ce ti-ai gindit toata ziua si noaptea ai visat.Nu te ingrijora...

8 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu inseamna nimic, visele sunt proiectii aleatorii ale inconstientului nu le lua in serioswinking

| Nymphetamine a răspuns:

Nimic.E doar un vis.

| Dumnezău a răspuns:

Visele sunt vise.Nu se pot intampla, doar nu esti in carti.Reprezinta dorinte sau temeri ale noastre, in cazul tau temerea ca vei avea o rochie de mireasa care sa nu-ti placa.Chestiile astea trebuie ignorate, nu inseamna nimic, decat ca ti-e frica de acel lucru.Cius!

| alecssandra a răspuns:

Se zice ca rochia de mireasa inseamna boala tie sau familiei tale, dar nu e bine sa crezi in asa cvea

| GameMaster23 a răspuns:

Este doar un vis... este imagineatia ta...
Nu inseamna nimic stai linistitawinking

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Inseamna asteptari prea mari care iti pot crea dezamagiri dar nu e bine sa crezi asa ceva deci stai linistita cum au spus altiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o sa ai un prieten curand cu care ai tai nu sunt de acord, vor aparea mici certuri intre tine si ei.

| Valisha18 a răspuns:

Inseamna ca estiprea ingradita de parintii tai. Ar trebui ca din cand in cand, trebuie sa-ti inpui punctul de vedere, si sa le arati ca ai si tu dorinte proprii.