| anonim_4396 a întrebat:

M-ar razgandit, am vrut sa vad daca ii pasa cuiva dar se pare ca nu prea... deci aveti vrija ce intrebari punetiwinking

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Cu privire la ce te-ai razgandit?

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma bucur ca ramai pe aces site.happyNu vroiam sa pierdem un membru al familieibig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Meme ai si u dreptate in felul tau dar e si el un membru atata timp cat intra pe Tpu.Sa ii acordam o sansabig grin

cami
| cami a răspuns:

Ha. ce chestie oh go on
cine esti? eu chiar nu auzisem de tine, pana acum thinking
lasa mah ca asa iesi un pic in evidenta, f bine ai facut happy

daniela
| daniela a răspuns:

Ma bucur ca nu ne parasesti...

regis
| regis a răspuns:

Da si chiar mai mult decat atat. De fapt stii tu ce spunea si el, acum s-a convins dar poate mai tarziu...

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea fiecare este liber sa aleaga ceea ce vrea sa faca, hotararea iti aapartine in totalitate, asa ca importanta este decizia ta.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Bine ca ai venit! Bine ca ai vrut sa pleci! Bine ca te-ai razgandit!
Prietene, tu esti un EMO neinteles?

| moonY a răspuns:

Ti'am spus eu ca te intorci.
ps: cenzureaza'te.pls!

| anonim a răspuns:

Si, te-ai convins de faptul ca esti cantitate neglijabila pentru TPU? asa cum suntem de fapt toti? sper sa-ti fi venit mintea la cap, si sa intelegi ca nimanui nu-i pasa de tine.

| anonim a răspuns:

Clau7878, parca ai fi frate cu andi20cm.de fapt sunteti prieteni.nu inteleg de ce atata tam-tam. daca vrei sa pleci, o pòti face in liniste, daca doresti sa stai, nu iti cerem bani.asa ca ne este indiferent. poate chiar esti unul si acelasi cu andi20cm.insa nu ne intereseaza.

| Wtf9000 a răspuns:

Cica pleaca de pe TPU, da' acum nu mai pleaca... Doamne ce oameni... laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Nu-i pasa ma nimanui stai linistit.

| borsec a răspuns:

Bine ai revenit happy

| guess_who a răspuns:

Mumoasa.ai baut ceva?
El nu face parte din familie daca pune o intrebare de ramas bun(nu ca i-ar pasa cuiva ba cocalare) si dup`aia zice ca s-a razgandit./om degeaba straight face
Asa ca vreau sa rectifici cuvintelehee hee
Da, iubita?:*

| realitate a răspuns:

E na bine ca nu te ai sinucis laughing bine ai revenit

| realitate a răspuns:

Ce rai sunteti lol laughing ce aveti ma cu saracu baiat asta e vroia sasi verifice gradele laughing subzera ba taica nu mai face ma si tu asa ce vrei sa se sinucida fetele pe aici of ce ma fac eu ma cu voi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Mai trimite intrebari și ai incredere ca vei primi raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai un comportament imatur. Verifici cat de popular esti pe site? Ne ameninti ca pleci si te razgandesti ca o domnisoara in speranta ca oamenii te vor aclama la scena deschisa? Vorba lui Grim: fa ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai subzero, iti era frica sa nu te pierzi! asa, i? si eu doar ti-am zis sa-ti iei buletinu cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Decizia îți aparține în momentul când dorești să răspunzi la o întrebare, chiar dacă mai sunt persoane care critică, comentează, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci va dedic piesa de la parazitii tuturor celor care li se scoala` sa comenteze ceea ce fac eu aici,, parazitii-date n gatu matii". va rog sa o ascultati e cu dedicatiewinking