| Maria428 a întrebat:

Am cfeh sa dau funda cuiva. Puneti niste intrebari incuietoare. Imi trebuie pentru un pariu rolling on the floor. Dau fundaaaaaaaa >:

Răspuns Câştigător
| ȒЗϐϐЗƇἬᾋ a răspuns:

1.Cu ce viteza fuge vantul?
2.De ce prescurtat nu este un cuvant mai scurt?
3.De ce Dacia ( masina ) si Rihanna se aseamana foarte tare? - raspunsul la asta e : deoarece amandoua fac,, Ram pam pam pam ram pam pam pam '' rolling on the floor
4.De ce morcovul e mai portocaliu decat portocala?
5.De ce oile nu intra la apa cand ploua si lana da?
6.De ce magazinele NONSTOP ( 24 din 24) au incuietori?
7.De ce pentru a inchide programul Windows, trebuie apasat mai intai pe "START"?
8.De ce pilotii kamikaze purtau casca?
9.De ce cuvantul,, abreviere '' este asa de lung?
10. De ce am pus atat de multe intrebari oare?

Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| LillyCullen a răspuns:

Hey. uite o intrebare cheie:cat este trei ori trei? 9 bun da la romani cum se zice la 3 ori tri sase sau şase? intrebare de baza 3 ori trei nu-i saserolling on the floor

| LillyCullen a răspuns:

Un om statea la etajul 10.Mereu urca cu liftul pana la opt si de acolo pe scari. De ce? Funda.