| Cattleya a întrebat:

Ma ajuta cienva cu niste idei de cadouri de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Cadoul traditional este un buchet de flori insa mai am colege care dau comanda la Avon si le cumpara mamelor lor sau o cutie de bomboane(nu conteza ca mama ta are o varsta, se pot da bomboane si adultilor) sau orice altceva ce ti s-ar parea tie potrivit sau care crezi tu ca i-ar placea...e alegerea ta dar oricum gestul conteaza asa ca poti sa-i aduci numai un buchetel de ghiocei deoarece este primavara...trebuie doar ceva care sa demonstreze ca ti la ea si ca o iubesti, orice i-ai da sunt sigura ca o sa-i placa si sigur va fi surprinsahappyMultu succes!

1 răspuns:
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Daca nu iei mamei tale...cel mai indicat este sa iei flori(parerea mea)happy