| vlad2011 a întrebat:

Ma ajuta cineva va rog sa gasesc un laptop cu pretul de aprox. 2000 Ron care sa aiba 3 Gb ram, procesor intel core 2 duo, si placa video macar de 256 mb 3d si sa aiba 2.6 ghz(optional), va rog mult! vreau sa am jocul Prototype, deci acestea sunt cerintele minime pe care le vreau. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite ceva mai bun aici http://www.superocazii.ro/produse_detalii.php?tip=laptops&id=552
Procesor Intel® Core™ i3-350M 2.26GHz la 2200 lei Este cel mai bun pret de pe piata!