| Nobell a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? va rog frumos! cine a reusit sa treaca de nev 6 in jocul lady popular? ma ajutati si pe mine? nu stiu cum sa joc la master mind ca mi-a dat la scopuri sa joc si sa gasesc combinatia care a aleso calculatorul, sau daca mi se schimba, ca mie mi s-a schimbat, in loc de master mind era saimons said sau ceva de genul, mi-a dat sarcina sa imi iau slujba de stilist si nu am bani entru ca ala costa 500 de dolari si nu stiu cum sa fac atatia bani.ma ajutati va rog? vreau doar sa stiu cum sa fac bani repede, dar nu raspunsuri de genul:du-te si munceste, banii nu cresc in copaci.pentru ca cei care cred asta si nu vor sa-mi dea un raspus care sa ma ajute mai bine sa nu imi scrie ca pe mine nu ma intereseaza.deci va rog sa ma ajutati, castig 50 de dolari la 8 ore si pana ajung eu la 500 o sa am 22 de ani. dau funda! aa si nu ma intrebati cate diamante am ca oricum nu am nici unul.am mai pus o intrebare de genul cum sa fac diamante si nu am reusit, mi s-a dat raspuns dar nu l-am inteles, ca cica trebuie sa platesc pe la banca sa platesc la telefon sau ceva. oricm daca aveti vreun raspuns cum sa fac bani sau diamante? va rog frumos! cum am mai zis, dau funda!

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Trebuie sa incerci pana la numarul maxim de 20, incerca si antreneaza-te
bafta.pup:*

1 răspuns:
| moon_9668 a răspuns:

Daca vrei te ajut eu :] daca mai ai nevoie de ajutor poti sa imi zici pe privat si vb acolo :]