| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Ma cam plictisesc straight face
Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uite-te la un film bun.

11 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Asculta muzica clasica!

| kaya a răspuns:

In Romania este ora 12 big grin asculta niste muzica si sa vezi ce fel adormi, uiti de plictisealahee hee

| kukubau a răspuns:

. planteaza-ti cateva flori big grin, sau deseneaza-le pe unghii tongue, ori gateste ceva dulllce, sau cauta filmulete hazlii pe ytubetongue

| ☻☆Diana☆☻ explică:

NOname, saru`manahee hee

| ☻☆Diana☆☻ explică:

@BRO la ora asta inca la servici?straight face
Pana la urma m-am uitat la juma din film si am facut baietongue somnul insa...Nu se grabeste sa ma contactezelaughing

| DidudicaDi a răspuns:

@ ☻☆Diana☆☻ cum ai facut semnele

| c0ton a răspuns (pentru DidudicaDi):

Dai ALt+ Numerl din dreapta tastaturi

| ursuletzdiana a răspuns:

Uita-te la niste faze zazli pe youtube...

| karina_6315 a răspuns:

Fa niste teste onlinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma plictisesc. Tocmai am primit un mail care m-a distrat copios. Acum stiu cum sa-mi petrec mai placut timpul la serviciu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa te uiti la un film plicticos si te lovea imediat somnul. Stii cum? Uite asa... boooyyyyng laughing