| danyyyel a întrebat:

Ma doare maaseaua din partea stanga sus cand o ating va rog ce sa fac ca sa'mi treaca...

Răspuns Câştigător
| alexandra_3253 a răspuns:

Du-te la farmacie sh ia-ti xilina sh sigur iti trecewinking

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ai de facut un singur lucru care este foarte important!winkingDu-te repede la stomatolog. Daca stai asa nu iti va trece si se poate agravawinking
Stomatolugul v-a sti cu siguranta ce e de facut big grin
Multa sanatate!love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ia un algocalmin sau antinevralgic.

| georgiana a răspuns:

Sa te duci la stomatolog!

| kitty_2130 a răspuns:

Du-te cat mai repede la stomatolog.

| snowman a răspuns:

Dupa ce ai fost la stomatolog regulat sati speli dinti de 2 ori pe zi (dimineata si seara)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau sa iei o gura zdravana de "tzuica"rolling on the floor si sa o ti acolo la masea si dupa aia S`O SCUIPI! ca mi te imbeti pe`aici si mai zici ca`i vina mea. rolling eyes laughinglaughing.
:*:*:*