| katalyn16tpu a întrebat:

De vreo 4 zile am niste simptome ciudate in partea stanga a gatului.E putin amortit si ma deranjeaza ceva daca il ating cumva, dar doar o mica parte din stanga.Am patit asta dupa ce m-a muscat cineva de gat destul de tare.A amortit doar partea stanga, ciudat zic eu, mi-a mai trecut din amorteala in jumatatea de barbie dar inca ma jeneaza si mi se pare ciudat, uneori ma si doare... Ce as putea avea si cand poate sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Probabil te-a muscat foarte tare si ai muschii din acea zona inflamati. Cel mai bine du-te la un medic sa vada exact ce ai daca durerea persista de atatea zile.

| katalyn16tpu explică (pentru stefaniacristina77):

Mersi frumos de parere, astept sa termin sesiunea... Oare la farmacie m-ar ajuta cu ceva sau putina tarie ar relaxa zona? big grin

| stefaniacristina77 a răspuns:

Cred că mai degrabă farmacistul te-ar ajuta, ci nu taria