| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreaba, imi zambeste, il surprind uitandu-se la mine, se comporta superb cu mine dar ma iubeste? Problema e ca e cu alta.Cce ziceti...ma place? Fata asta ma cam evita dar totusi ii vad vorbindu-si in ora. Iar acest baiat nici cu ea nu se poarta asa de bine...glume,toate cele.Raspunsuri mukte funda kiss

Răspuns Câştigător
| MarianaMadu a răspuns:

Ar putea sa te placa dar la fel de bine ar putea-o face doar pentru ca esti draguta sau cine stie ce alte chestii de genul asta? Ar fi bine daca ai incerca sa vezi cum se comporta si cu alte fete si sa deosebesti felul in care se comporta cu tine si felul in care se comporta cu altele. Daca este o diferenta poti incepe sa vorbesti din ce in ce mai mult cu el dar ai grija:are o iubita si...sa nu iasa rau.Deci nu exagera si daca vezi ca incearca sa te evite mai tarziu, nu il mai baga in seama.

Kiss-uri multe si BAFTAhappy

1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Eu zic ca pe tine te place ne arata asta din comportamentul lui fata de tine. daca iti place lupta