Apache
| Apache a întrebat:

Ma nu va-ti saturat de intrebati tampite pe TPU? intrebari din alea de genu m-a parasit prietenul si a cazut cerul pe mine, cum sa trec peste asta (DE PARCA II PASA CUIVA!)? sau ce loc a luat romania la eurovision!(ITI IA 2 SECUNDE PE GOOGLE SA AFLI)? ma intrebari pe care le vezi o data de 2 ori da iti ajunge frate! aaaaa si majoritatea intreabarilor au vreo minim 20 de raspunsuri pentru ce ...pentru ca au la final dau fundita(FIRAR A DRACU DE FUNDA ) laughing),,,, pentru o funda tampita sa raspunzi la intrebarile astea! mare prostie frate,,,, simcer ma nu va-ti saturat?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu nu prea sti regulamentul. Si daca primesti si daca nu primesti fundita, un raspuns valoreaza 50 de puncte. Daca vrei sa fiu sincera cu tine, sa stii ca eu nu citesc intrebarile care de la primele cuvinte nu imi plac! Iti recomand sa faci la fel. Si apoi, si cei care pun intrebarile specificate de tine au aceleasi drepturi ca si tine aici pe site! M-am uitat peste palmaresul tau si am vazut un raspuns foarte "inteligent"! La intrebarea cuiva " Pot sa-mi iau o slujba de vara daca am 13 ani" ai raspund foarte "savant" DA, si-atat! Ori acest lucru nu este posibil. Ceea ce am vrut eu sa spun prin asta este ca, asa cum se zice in biblie :"sa arunce piatra cel care este fara pacat" si sa nu ne dam noi unii mai destepti decat altii!

| darrio2007 a răspuns:

Este dreptul fiecaruia sa puna ce intrebare doreste. Ce ai de dracui? Nu raspunde daca nu-ti place intrebarea.Sau cauta-ti alt site daca sunt prea simple pentru tine intrebarile de pe TPU.

| slam a răspuns:

Nu trebuie sa te enervezi... daca vrei raspunzi, daca nu nu tongue
Fiecare are libertatea sa puna orice intrebare

| Irmmma a răspuns:

Ba dahappy

| Mihaela_2782 a răspuns:

Eu una cred ca ai dreptate... Intrebarile la care aflii raspunsul in 2-3 minute de pe google nu isi au rostul aici. Iar intrebarile care la sfarsit au "dau fundita" sunt cele mai enervante. Normal ca la cel mai bun raspuns trebuie sa dai funda.
Iar intrebarile de genu: "ce sa fac ca m-a parasit iubitul", sunt cele mai amuzante, pentru ca majoritatea acestor intrebari sunt puse de fete de 12- 15 ani, care "Sufera din dragoste". laughing
Eu una cred ca aceste intrebari sunt puse doar pentru a ne ocupa noua timpul raspunzand la ele. Deci nu mai raspunde.

| irina20 a răspuns:

Tu te-ai nascut suparat?
Sa nu-ti plesneasca vreo vena la gat.
Stai potol daca intrebarile nu-ti plac tie nu inseamna ca nu plac nimanui.Si de ce sa le citesti/raspunzi? De ce nu-ti vezi de treaba ta?

| Sin a răspuns:

Unele intrebari chiar au nevoie de raspunsuri, unii oameni chiar pun intrebari serioase si au nevoie de ajutor, din pacate acele intrebari se pierd de cele mai multe ori, prin intrebari puerile gen "ce a mai facut Hannah Montana?" "Ce ati mancat azi?" si altele.
Faza cu funda e expirata, iti poti da seama cam cati ani are cel/cea care cere funda la sfarsit de raspuns.

| vlaaddd a răspuns:

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.
stai flex

| Loolsae a răspuns:

@Ti se pare amuzant ca cineva sufera si vrea ajutor? Te-ai gandit ca poate nu au la cine apela? Nu conteaza daca am 10ani sau 20, sunt niste persoane carora daca doresti sa le rasp le rasp! Pe langa asta, chestia cu TPU e ca si cand ai intreba un amic, numai ca aici pe TPU sunt mai multi.