| FeraruLavinia a întrebat:

Ma numesc lavinia. Ce parere aveti despre numele meu?

Răspuns Câştigător
| Lavinia01 a răspuns:

Si eu ma numesc lavinia.Sunt mandra de numele meu la fel ar trebui sa fii si tu. E un nume provenit din roma si inseamna femeie harnica devotata inteligenta si foarte frumoasa.BRAVO

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mi-ai amintit de o prietena love struck tot lavinia o cheama happy e frumos numelewinking

| alessia a răspuns:

E un nume dragut:*:*

| SaBriinaa a răspuns:

E un nume frumos, ca un rasarit de soare.Ma gandesc la prietena mea cea mai buna. Si pe ea o cheama Lavinia. E un nume dragut, iti da o senzatei de credinta, o persoana puternica, puti ntimida. Dar e un nume placut (si special pentru mine)big grin

| Laviix a răspuns:

Si pe mine ma cheama Lavinia si chiar imi place! asa ca nu-ti fie rusine cu numele tau!