| marya a întrebat:

Ma plictisesc de MOR! afara e canicula nimeni inu iese parintii mei dorm
idei ca sa nu ma ma plictisesc asa dau fudita!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Mai sa fie! Ai intreg internetul la degetul mic, si te plictisesti?!? E posibil asa ceva?!? Filme, jocuri (multe online, joci cu parteneri de pe net, odata am jucat sah cu cineva din China), chat, cauta ceva ce ti-ar place sa vezi sau sa citesti despre pe Google, poti chiar si sa desenezi pe un site (www.desenatori.ro/), poti descarca programe interesante, poti face mii de lucruri. Eu, cu o conexiune la net, nu pot sa ma plictisesc cind ma gindesc cite ar fi de vazut, de citit, de facut. Pot sta ore in sir pe net, si mereu sa gasesc cite ceva de facut. Doar deschide ochii si vei gasi ceva ca sa nu te plictisesti. Ai o biblioteca imensa pe net, mult mai mare decit orice biblioteca reala, ai o intreaga arhiva de filme la indemina, ai jocuri cite vrei, de unele nici nu sti, sau nu ai auzit, ai bancuri, glume, ai tot soiul de lucruri interesante. Trebuie doar sa stii ce vrei si sa cauti. Si cu siguranta nu te vei plictisi.

4 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Poti sa te uiti la televizor sau sa gasesti o activitate placuta pe care sa o faci sau uite-te pe u-tube la un film care iti place sau asculta muzica funda?

| ChristinaO a răspuns:

Descopera.ro - eu stau uneori ore in sir si citescbig grine un site foarte fain, daca te intereseaza astfel de lucrurihappy

| Ingerasull99 a răspuns:

Muzica cat mai tare si un party incendiar!

| KOMonica a răspuns:

Kkk, intra sa downloadezi muzica, intra pe un site cu chat unde sunt persoane funny. happy
Acum imi dai funda? happy