| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva?it wasn't meNu stiu ce inseamna webcam, pingbox, chat.Va dau fundita daca imi explicati.winking

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Webcam = Camera video. Te poate vedea lumea pe net tongue
Pingbox = Mesaj care intervine odata ce ai fost contactat, cu scopul de a scuza absenta de la tastatura si alte alea.
Chat = loc unde socializezi

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Webcam e ala ca si videochat! te poate vedea lumea pe net! si bineinteles ca la webcam am uitat sa precizez! au si preferinte la nivel de orientari sexuale! sunt o gama variata!