| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ma simt in spatiu undeva foarte sus,simt ca nu fac parte de pe aceasta planeta,cu toate astea pot ateriza ca musafir,dar in schimb locul meu simt ca nu e aici ci e in ceruri,pai omul care a creat racheta nu poate zbura el pana in spatiu,eu aud sunete din spatiu,astazi am vazut eclipsa care intuneca pamantul si din cate stiu a zis la stiri ca maine e eclipsa de luna,am vazut azi namol afara si cred ca maine o sa fie namol,eu fac parte din spatiu,am reusit sa ajung sus acolo ca o racheta, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

De ce mai existi pe site-ul asta? Intelege odata ca esti penibil, iar postarile astea nu atrag atentia nimanui. Sau esti atat de terminat la cap incat nu poti intelege ceea ce-ti spun? Trist. Foarte trist.

| RAY a răspuns:

Bravo tie, ce vezi in spatiu, referitor la ce felicitare, dezamagirile ne determina sa devenim rai, ipocriti

| T0T a răspuns:

Una bună.