| avecduck a întrebat:

Ma uit de mult timp la animeuri, manga, si animatii. Vreau sa stiu cele mai tari nume de animeuri japoneze pe care le cunoasteti. Vreau sa fac un chestionar.Nu am mentionat ca imi caut un partener cu care sa pot colabora pentru un manga special romantic-fairy-sf.Contact me

Răspuns Câştigător
| Gangsta43 a răspuns:

Naruto,Bleach si mai multe nu le mai stiu.

5 răspunsuri:
| CetateancaTurmentata a răspuns:

In opninia mea, cele mai bune sunt:
Chrno Crusade
Puella Magi Madoka Magica
Gosick
Kami-sama no Memo-chou
Baka to Test to Shoukanjuu
Spiral

| wBroscuța a răspuns:

Se baga si mata(pisica) deci sa vedem:
Fairy Tail - am o parere foarte buna despre acest anime si nu cred ca o sa mi-o schimb.
Naruto - cunoscutul pusti blond, naivul satului si mai tarziu eroul. Mi-a placut povestea, inca are farmec.
Sora No Otoshimono - ecchi dar dragut, nu l-am terminat inca dar mi-a placut de toti.
Wolf's Rain - trist dar tema chiar isi zice cuvantul.
Karin Chibi Vampire - e dragut si nu prea sti la ce sa te astepti de la Karin sau de la Winner-kun.
Lovely Complex - just complex.

Cam atat, m-as oferi eu dar nu vreau romance si plus am deja o idee individuala. sa nu mai zic ca sunt bota la desenatul digital^^

| wBroscuța a răspuns:

@FuyuAoi
Deacord cu tine, Chrono Crusade... that name brings back memories TT_TT

| ZeRoxy a răspuns:

Aici gasesti multe anime si totul despre ele (descriere, poze, muzica, link-uri cu subtitrari in romana) http://www.facebook.com/Bl00mStar?ref=hl

| avecduck explică:

Super raspunsul...mersi