| Dalinuta a întrebat:

Abia am terminat de vazut jonjou romantica si sekai-ichi hatsukoi si special a...si celalalt care ii seamana., cu personajul misa-chan.(cei care l-au vazut stiu despre ce vorbesc). Imi puteti da va rog si alte nume de animeuri,la fel de dragute? caut ceva romantic dar in acelasi timp personajele sa se si cicaleasca. Nu conteaza daca e yaoi sau e B-G. Deasemenea,daca puteti sa-mi lasati si o mica descriere a animului,cu, cuvintele voastre v-as ramane recunascatoare.Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Tonari no kaibutsu-kun: e vorba de o fata pe care nu o intereseaza decat scoala,nu are prieteni si nu o intereseaza de ceilalti,pana cand, un baiat se indragosteste de ea, si ea de el la un moment dat, si umbland cu el, isi da seama cum e sa se mai si distreze cu prietenii si mai face si alte lucruri in afara de a invata mereu
http://www.deseneanime.ro/desene-animate/t/tonari-no-kaibutsu-kun/
sau kotoura-sa:e despre o fata care de mica poate citi ganduri,spunand cu voce tare tot ce gandesc unii, inclusiv secrete si lucruri stanjenitoare, personale, astfel parintii au dat-o afara din casa de la gradinita pentru ca le facea numai probleme in acest sens, si ea ajunge sa traiasca cu bunicul ei.cand s-a mutat la alta scoala, nimeni nu vorbea cu ea pentru ca citea ganduri cu voce tare, cu exceptia unui baiat care o place foarte mult, si astfel reuseste sa-si faca cativa prieteni, foarte tare animeul
http://www.deseneanime.ro/desene-animate/k/kotoura-san/
(e seria neterminata o sa mai fie episoade)

1 răspuns: