| ioanacoruga4567 a întrebat:

Mai am puțin și termin un liceu cu profil economic și m-am gandit că ar fi ok sa continui tot pe economie, mă rog, nu că aș fi eu acum mare contabila. Ce părere aveți de FEEA Iași? M-ar interesa specializarea finanțe-banci. Credeți că îmi pot găsi usor un loc de muncă? Nu cunosc prea multe detalii, e greu? Se intra greu? Și ce poți deveni mai exact?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

". finanțe-banci. Credeți că îmi pot găsi usor un loc de muncă? "

in bancă? - EXTREM de greu dar nu te descuraja, dă-i 'nainte!