| TheYellowFlash a întrebat:

Mai are rost sa merg saptamana asta la scoala?
P.S. Argumentati de ce va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de aia pierd si sportivii nostri, mai ales fotbalistii. Li se pare ca ultimile minute nu mai valoreaza nimic. Si tu mai ai ce acumula pentru cultura ta in ultima zi, chiar. Nu mergi pentru note.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Are rost pentru ca mai mult te distrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh. oricum in ultimele zile predati manualele, profesorii vorbesc intr-una despre viitorul vostru pentru a trage de timp si oricum e cald, presupun. Eu mai merg ca am cu cine discuta si nu vreau sa pierd nimic important.

| bogdancuB a răspuns:

Poi e simplu din partea mea nu ar trebui sa mergi dar trebuie sa stii sigur daca a-i minim 3 note la fiecare materie, ca altfel trebuie sa-ti cauti profesorii pe rand si ei trebuie sa te asculte pentru a-ti mai da o nota, dar daca n-ai probleme n-ai de ce sa te duci.

| Cuzuuu a răspuns:

Daca ai chef sa mergi du-te daca nu nu laughing. Eu nu prea merg ca mi-e lene happy