| DenisaNicoletaG a întrebat:

Mai baieti, pot sa stiu si eu de ce va tot uitati dupa fundul fetelor?
Nu mai suport sa trec pe strada si toti sa se holbeze dupa mine.

99 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si tu la ce te uiti la o fata? Mai exact, sa zicem ca ai iesit din casa si ai cunoscut o fata. Cauti sa-i vezi sufletul? Sau te uiti la barbati?

| Drimmero a răspuns:

Asa ni se intersecteaza privirea, nu e vina mea ca ochiul pune zoom pe ce e frumos!

| Daniel9988 a răspuns:

Eu personal nu ma uit...

| Mayhem666 a răspuns (pentru FaraNume1245):

La fata ei, ca atunci cand vorbesti cu ea, stati fata in fata, nu sta cu fundul la tine. LOL.

Răspuns utilizator avertizat
| neu1323434 a răspuns:

Pentru că o parte își spun în minte: Dacă intru după ea după ce iese de la wc aș regreta că am ales aceeași toaletă happy

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Am notat

| LoveSleep a răspuns:

Ce fantezii ai =]]]

| DenisaNicoletaG explică (pentru LoveSleep):

Nu-s fantezii.

| DenisaNicoletaG explică (pentru meinteil):

Nu zic mersi, fiindca nu-mi place sa se uite niciun baiat la mine happy
Nu stiu ce faceti voi, dar mie nu-mi place laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Daniel9988):

Nu te cred! laughing

| Ghiocelul a răspuns:

Tu trebuie să fii mândră cu lucrul acesta, nicidecum deranjată, poate alte fete te invidiază pentru chestia asta... Înseamnă că ești bună și ar vrea să-l *muște* și ei puțin, știi tu... să te lovească în bombeu happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Si daca acel ceva e urat? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru FaraNume1245):

Pai ma uit la ea, dar eu sunt fata, e ca si cum ti-as spune ca tu te uiti la *** altui baiat. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Pai ma uit dupa baieti, dar nu ii studiez din cap pana-n picioare, sau sa ma uit fix la ceva laughing
Va bag pe toti in aceeasi oala, deoarece va uitati, nu cred ca nu e niciun ochi pe pamant care sa nu se uite, toti suntem buclucasi happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Dar vreau sa ma simt si eu mai libera frate laughing
M-am saturat sa tot iau chestii lungi, eu de fel port pantaloni foarte scurti, fuste, rochii, salopete, mai ales ca vara sunt foarte '' goala '', mor de caldura happy
Cineva de pe aici care imi zice Deni happy imi placeee happy
Urasc pantalonii evazati, dar nu e treaba de asta.
ORICUM ar trebui SA-SI IA ochii de pe mine orice barbat / baiat /mascul laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Ce ai notat? Acum ai si un carnetel despre mine? Incep sa cred ca iti place sa stalkaresti.

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Atunci sa ii resetam, le dam restart ca sa nu mai faca asta ca mi s-a luat. Trec si eu ca o fiinta linistita pe strada si dai de cate-un baiat care nu are ce sa faca, decat sa-ti priveasca posteriorul laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru NeaMih4i):

Mi-am dat seama ca se uita la fund laughing, ca altfel nu mai ziceam =)
Nu sunt mandra, eu vreau sa nu se mai uite la mine si punct, imi vine sa il acopar cu mainile cand trec pe langa ei, dar ma fac de caca laughing

| DroIja a răspuns:

Te bășești prea mult.

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Cum tu te uiti la altii cred ca si ei au tot dreptul sa se uite la tine, corect?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai ochi in ceafa? De unde stii ca se uita taman dupa fundul tau?

| KEiGHT a răspuns (pentru GoldenZenith):

CooooRect!

| KEiGHT a răspuns:

Dupa varsta de 35 de ani ai sa te rogi sa se mai uite baietii la fundul tau, fii bucuroasa acum!

| GoldenZenith a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ce sa iti fac, mai Deni, daca ai ce arata. laughing)

| Coloringthevoid a răspuns:

Asta e doar o generalizare.

| Superior a răspuns (pentru Mayhem666):

O faci si in casa, la anime. OPPAI

| Superior a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Un baiat iti poate vedea formele de la peste 10 metri distanta happy Eu zic ca e un lucru bun,altele plang ca nu au fund si nu se uita nimeni la ele happy Eu zic sa te mandresti cu asta,singura problema ar fi ca poate un violator sa dea de tine,dar asta e partea a doua, daca ai spray lacrimogen happy O explicatie psihologica de ce baietilor le plac fundurile tine de reproducere, cu cat are fundul si soldurile mai mari, cu atat femela e mai fertila pentru reproducere. Totusi eu nu simt asa, pur si simplu imi place happy

| KEiGHT a răspuns:

Ai mai vrea mai tarziu cand inaintezi in varsta sa te strige cineva pe strada; Mikutzo Cekuray!

| minrest a răspuns:

Unele animale sunt oportuniste, deschise spre mai multe posibilitati de existenta, de ex. cioara sau sobolanul. Iar altele sunt specializate intr-o masura mai mica, ca orca, sau mai mare, ca balena cu fanioane sau omul. Omul e specializat in vanatoarea prin epuizarea prazii. Nici un alt animal nu are aceeasi viteza raportat la anduranta, omul poate prinde orice animal de uscat urmarindu-l cateva zile, in plus cand il prinde animalul e epuizat, iar omul nu. Iar pentru modul asta de viata, cel mai mult conteaza forma si dimensiunea muschiului Marele Fesier. Asa ca atractia sexuala fata de fese a fost o trasatura adaptativa valoroasa, cu mai multe sanse de a se transmite la urmasi. Si asa s-a ajuns ca noi barbatii sa fim atrasi sexual de forma si dimensiune feselor femeilor.