| DenisaNicoletaG a întrebat:

Mai baieti, pot sa stiu si eu de ce va tot uitati dupa fundul fetelor?
Nu mai suport sa trec pe strada si toti sa se holbeze dupa mine.

99 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai inteles intrebarea.

| Daniel9988 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Daca iti zic....Pe mine nu ma intereseaza, trec o mie cu fundul bombat si cu sanii tunati, dar din punct de vedere intelectual zici ca le-a calcat tancu' rusesc.

| minrest a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Animelover este un vegan asexual pasionat de anime-uri care nu iese din casa in fiecare saptamana. Asta e standardul tau de normalitate?

| minrest a răspuns (pentru FaraNume1245):

Se uita la copaci, frunze, pasari, case, tot ce nu vede cu anii. Se uita in special la oamenii normali, care il fascineaza, dar nu mult timp, pentru ca i se face rau.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hunter instinct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca altceva nu pot vedea la tine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

Oppai inseamna sani, nu fund. Ea se referea la fetele din viata reala, nu la cele din anime. Sincer sa fiu, sunt mai interesat de personajele din anime si manga decat de cele din viata reala.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

"sunt mai interesat de personajele din anime si manga decat de cele din viata reala." - nu ma mir. Esti grav. Sincer sa fiu, n-am invective sa te descrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

De tine se stie deja ca esti retardat.

| CrissRonnye7 a răspuns:

E asemanator cu muschii pentru fete, asa si pentru baieti conteaza fundul. Cand fu*i te delectezi cu imaginea fundului ei laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai nu mai spune, uite cine vorbea. Ma stii cumva ca sa stii ce fel de persoana sunt? Exact, nu, asa ca nu mai comenta aiurea, ca nu arati decat cat de josnic esti incercand sa te iei de altii.

| Mayhem666 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Eu zic sa-ti vezi de treaba ta si sa-i lasi pe altii in pace.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Te-ai gandit vreodata ca poate problema e la tine?

| AnonimFaraPereche a răspuns:

M-i se intampla si mie... :I E cel mai aiurea cand sunt de mană cu iubitele lor si intorc capul sa se uite la altele.

| DroIja a răspuns:

Măi, băieți, îmi puteți spune și mie de ce tot faceți atâtea declarații?!

M-am săturat să fiu modestă, să mă comport normal, să nu dau niciun semn că vreau să fiu curtată, și toți să îmi spuneți că sunt perfectă și că mă doriți!

| Mayhem666 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Da, m-am gandit si la asta, dar nu e cazul, eu cand am dreptate, am dreptate si punct. LOL, glumeam. Da, m-am gandit, si nu e la mine problema.

| DenisaNicoletaG explică (pentru DroIja):

Vreo problema la orizont?

| DenisaNicoletaG explică (pentru AnonimFaraPereche):

Cineva care ma intelege happy #thanks

| DenisaNicoletaG explică (pentru CrissRonnye7):

Pentru mine nu prea conteaza daca un baiat are muschi sau patratele. Nu zic ca nu ar trebui totusi sa arate catusi de putin bine, dar nu exagerez.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura am eu cu tine in ecuatia asta?
Eu iti pun o simpla intrebare si asta nu e despre minewinking

| DenisaNicoletaG explică (pentru Daniel9988):

Niciunul dintre voi nu e sfant. Asa ca nu ma pacaliti voi pe mine laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru minrest):

Foarte obsedati unii.

| DenisaNicoletaG explică (pentru KEiGHT):

Nu, nu as vrea. Nu suport cand aud '' Ce fund mare ai '', frate e pur si simplu un fund pe care il are toata lumea, doar ca in doze mai mari sau mai mici. E o bucata de carne care sta in spatele tuturor. Ce e asa atractiv nu stiu.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Superior):

Nu vreau sa se uite nimeni la mine, nu suport!
Pentru mine e un lucru dezgustator.
Nu am de ce sa ma mandresc, sunt o groaza de fete cu fund, pentru mine nu prea conteaza happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Mai bine nu eram asa, aveam picioarele si gata.
Decat sa se holbeze toti la mine, e mai bine.
Ma simt prost de fiecare data cand trec pe langa un baiat sa simt si sa vad cum se uita dupa mine. E naspa sentimentul.

| DenisaNicoletaG explică (pentru KEiGHT):

Nu, chiar nu o sa am sentimentul asta.
E un simplu fund. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Violleta2022):

Oare pentru ca eu sunt singura din fata lor si pentru ca intorc privirea si vad ca si-o intorc si eu. Las-o balta.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Ma uit, dar eu nu am la ce sa ma uit, in schimb voi admirati tot. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ghiocelul):

Nu sunt mandra, toate fetele au fund, e ceva normal.
Nu ma invidiaza nimeni, stai linistit laughing
Stiu, mi-am dat seama despre ce vorbesti laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Bun, ai afirnat asta:
"acum 2 ore | deniisaanicoleta explică (pentru Jullianna):
Oare pentru ca eu sunt singura din fata lor si pentru ca intorc privirea si vad ca si-o intorc si eu. Las-o balta:.

Deci, de ce ti-ai intoarce privireadupa ei? In felul asta ii fortezi sa sa si-o intoarca si ei, nu crezi? Nu musai sa se uite la fundul tau, poate le-a placut fata si vor sa te mai vada odata, ceea ce se intampla, pentru ca tu oricum intorci capul.
Nu-i logic ce faci, pentru ca tu provoci aceasta reactie lor.
Si nu te mai stersa, ca nu toti se uita dupa fundul tau, este doar o parere auto-implantata in capusorul tau, din cauza obsesiei cu care intorci capul dupa ei.