| SabinaB a întrebat:

Pentru baieti : de ce va place sa va uitati la fundul fetelor?

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Hai recunoaste ca ti place sa privesti formele feselor ale baietilor! Poate nu sti dar si voi fete va place sa priviti dupa aceste forme nu doar noi baietilaughing)Probabil noua ne plac Formele..formele in adevaratul sens al cuvantului! Cred ca oricarui baiat i ar placea sa aive o prietena cu un fund rotund decit plat.sau cu niste sani frumosi Formati! ok?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca e ceva frumos si atractiv.

| alecsalecs a răspuns:

Si eu as vrea sa va intreb acelasi lucuru si pe voi fete!?laughing))de ce va uitati la fundul baietilor?laughing)
fundita?

| SabinaB explică (pentru alecsalecs):

Eu una nu ma uit laughing nu mi se pare ca la fund trebuie sa te uiti, ci la suflet...

| alecsalecs a răspuns (pentru SabinaB):

Hai recunoaste ca ti place sa privesti formele feselor ale baietilor! Poate nu sti dar si voi fete va place sa priviti dupa aceste forme nu doar noi baietilaughing)Probabil noua ne plac Formele..formele in adevaratul sens al cuvantului! Cred ca oricarui baiat i ar placea sa aive o prietena cu un fund rotund decit plat.sau cu niste sani frumosi Formati! ok?

| BogdanS a răspuns:

Stii de regula aceea FSF:Fata, sani, fund.Asa e de cand e lumea.Sunt cele trei lucruri care se observa (sau vrei sa le observi) la o fata.