| PaulB a întrebat:

Noi baietii cand vedem o fata pe strada prima data ne uitam la fundul si sanii ei! Voi fetelor la ce va uitati la un baiat prima data cand il vedeti pe strada?
Cat mai multe rasp plss!

16 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La el...intreg. nu la o parte anume.
deci in primul rand vezi(ca fata)un baiat, te uiti la fizic, daca iti place te uiti la trasaturile fetei, apoi la fund, dar nu toate fetele.

| daii a răspuns:

Eu prima oara ma uit la zambet, maini si ochi. love struck Dupa aceea sa aiba simtul umorului, sa fie respectos si sa fie comunicativhappy.
( +ma uit daca se uita la fundul si sanii mei. Daca se uita, nu ma intereseaza ca baiathappy, pentru ca daca pana la urma as ajunge sa fiu cu el, asa ar face si cand e cu mine. Se uita dupa sanii fetelorchatterbox.)

by daiiwinking

| Bianca_3626 a răspuns:

Pai sincer prima data ma uit la fatawinking

Apoi ii privesc partea dorsala ca sa spun asalaughing

| shtephie a răspuns:

La fata, freza si corp happy

| lyrics a răspuns:

Pff
cam greu de spus
intai vad daca arata bine in general, j poate apoi il analizez mai cu atentsietongue

| Bebelushaaː a răspuns:

Hmmm
Pai.inaltime, fata, fund big grin

| Nimic special a răspuns:

La fata laughing abdomen, fundlaughing), inaltimehappy.

| Gigiku a răspuns:

Sa sti ca sunt baieti care se uita la picioare happy
Eu fac parte din acea categorie.

| SlowLikeSnow a răspuns:

La orice altceva excluzand fundul si p*****l
De cele mai multe ori la haine fata si abdomen(daca e la vedere)batting eyelashes

| eme a răspuns:

Prima data ma uit sa fie ingrijit. Daca miroase bine, nu are figuri, e finut si normal sa fie si dragut imi atrage atentia.Pt mine conteaza sa arate binesa nu fie nici plin de muschi dar nici un slabanog.totusi.intr-un cuvant sa fie barbattongue

| Lαααα a răspuns:

La cum e imbracat.laughing si la cum arata

| pa1r0c13 a răspuns:

SINCER...la cum arata mai intai deoarece nu am de unde sa stiu din prima ce are in minte etc...

| Pympyke a răspuns:

Pei noi fetele deoicei ne uitam sa fie daguti. oke oricum eu nu-s chair asa. la mine conteaza cel mai mult ca baiatu sa fie de treaba, sa ma inteleaga, si sa ma iubeasca cu adevart sa nu isi bata joc de mine in cazul in care ar fi sa stau cu el, dar asa pe strada daca vad un baiat atunci cel mai mult ma uit la fata lui sa fie dragut. prin ochii lui se citeste totu big grinsmug tongue

| ExistaMosCraciun a răspuns:

La fata, dupa aia la maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi ii privim tot din profilwinking

Răspuns utilizator avertizat