| DenisaNicoletaG a întrebat:

Mai baieti, pot sa stiu si eu de ce va tot uitati dupa fundul fetelor?
Nu mai suport sa trec pe strada si toti sa se holbeze dupa mine.

99 răspunsuri:
| Ghiocelul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu neapărat bucățica aia de fund e atractivă, ci mai degrabă ce ascunde puțin mai joswinking

| Daniel9988 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu toti sunt asa cum crezi tu.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ghiocelul):

Nici aia nu mi se pare asa interesanta happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Violleta2022):

Daca am spus chestia asta, era relativ, ca nu mi-o intorc mereu. Mi-o intorc si eu uneori. Dar oricum si cand trec pe langa un baiat simt ca ma priveste in pnm.
Eu nu provoc nimic, eu sunt un om normal care trece pe strada si care s-a saturat de toti obsedatii strazii, intelegi tu draga?
Eu zic ca nu stii ce mi se intampla, adevarul e ca nici nu pot explica prea bine ceea ce se intampla in viata mea, nu ma pricep sa dau explicatii, crede-ma ca aici nu am dat toate detaliile, nu ai deloc dreptate si am sa ma stresez de fiecare data fiindca nu suport chestia asta. Daca tie iti face placere sa treci mereu pe langa baieti si ei sa te '' absoarba '' din priviri e strict treaba ta, nu mai zic de acei baieti care mai scot si ceva pe gura happy
Asa ca sa nu vorbim ce nu stim, nu ma cunosti ca sa stii, oricum multumesc de raspunsul tau. Pup happy

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu te-ai gandit bine.

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

ASTA nu este treaba ta ce notez; 3

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Cam e treaba mea, din moment ce este despre mine LOL. Faci incantatii sau ceva? Ai scris blesteme pe acolo? LOL.

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai rau! xD
Lasă, lasă o sa afli tu in timp xDD

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Mai rau? In seara asta o sa dorm cu cutitul sub perna. LOL