| mariuschakra12 a întrebat:

Mai băieți voi ce credeți, femeile ne vor noua doar banii?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă au nevoie de bani, să își crească copii făcuți cu noi. Dar mai vor și altceva. Să ai ceva în pantaloni, să nu fie acolo gol.

63 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care "noua"? (:

Iar in cazul vecinului de la 2, care nu are job iar sotia lui are, ce mai spui in cazul asta?

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru mariuschakra12):

Naroade? laughing))))

Atunci este clar.

Zi faina sa ai!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu, ne vor si frumusetea!

| Celcestietot a răspuns:

Eh, sa nu generalizam.

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

Sunt buni si banii dar de fapt ele se hranesc cu suferinta, energia, tineretea si vitalitatea ta. laughing)
Serios vorbind, cu siguranta unele da si cu siguranta unele nu. La fel de valabil si pentru barbati dar, probabil, asta e un caz mai rar intalnit.

| DonEduardo a răspuns:

Depinde.

| mgtow a răspuns:

Nu neaparat, isi doresc si altceva in afara de bani. Cu cat arata mai bine cu atat sansele sa insele sau sa se lase domolita de alt barbat cresc

| Hammurabi a răspuns:

Am vrut să scriu și eu ceva. Dar citind ce au scris ceilalți mai sus, mi-am dat sema că sunt de pe altă planetă. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns:

Da, femeile vor banii celor pe care nu ii plac deloc, pe aia ori ii ignora ori ii foloseste, daca te place nu iti va vrea banii, te va vrea doar pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Aia e, ce sa zic, nu corepunzi fizic si na.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Pai cam majoritatea is fericiti sa stii! Si se bucura f mult pentru o relatie, adica cel mai mult se bucura de relatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Dupa un timp da, nu-s asa fericiti, insa la inceput cativa ani, le e bine.

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de femeie si lipsurile ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru Mosotti):

Ai dreptate cam 50% adica, trebuie si frumusete si sa aiba si bani acolo, ca doar nu se combina cu unu falit care are 25 de ani si inca mai sta cu parintii si nu munceste.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru mariuschakra12):

Da sunt, iti dau add aici.

| Mosotti a răspuns (pentru Lukasssz):

Aia care nu muncesc sunt bolnavi psihic, un om sanatos de la sine munceste dupa ce termina scoala, dupa master deci cam incepand cu 24 ani in colo.
De stat cu parintii nu conteaza ca sta cu parintii, daca se intelege cu ei, are fiecare camera lui e f bine, mai face si economie la bani dar se si inteleg.

Eu vb de oameni cu sal mediu, daca arati bine si e atrasa de tine, nu te cauta de bani, ca doar si ea are tot sal mediu.
Altfel ori te ignora ori te foloseste, ca altceva ce sa faca cu ala daca nu atrage deloc?

| Lukasssz a răspuns (pentru Mosotti):

Pai da, dar tu la inceput ai vorbit doar de atractie fizica nu si de bani. care amandoua merg mana in mana... si eu cred ca ei se folosesc reciproc daca nu e atractie fizica, adica ala face sex cu una care arata top model si ea isi poate permite orice pentru ca ii mananca banii, deci se folosesc reciproc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru mariuschakra12):

Nu m-am suparat ^_^

| Mosotti a răspuns (pentru Lukasssz):

Pai normal ca nu am vb de bani cand 99 % din oameni au de la sine un servici, nici nu mai trebuie sa pui problema, ca, cand vb de bani, vb de instrariti de bogati pe care trag femeile, nu pui omu de rand cu salariu, ca pe ala n-are ce sa traga.

| chuckmanson a răspuns:

Ideea asta e dezumanizantă, misogină, venită de la bărbați frustrați, care te va ține virgin toată viața dacă nu ești suficient de bogat cât să angajezi prostituate sau să atragi o minoritate de femei care chiar te-ar vrea DOAR pentru bani.