| geany_6563 a întrebat:

Cat la suta credeti ca femeile se gandesc la sex comparati si cat la suta se gandesc baieti

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fiecare om in parte, nu putem genraliza, dar daca ar fi sa aleg un procentaj cred ca ar fi 50% femeile, 50% barbatii, doar ca femeile nu se arata asa mult dar si ele sunt oameni si au nevoi fiziologice, barbatii se arata foarte mult si de aceea iti da impresia ca ei sunt mai disperati si ca se gandesc mai des, acum depinde de fiecare, ca sunt femei care nu prea se gandesc, iar unele intr-una le sta gandul la sex, mai sunt si barbati care nu sunt asa tare preocupati de sex, si unii care par de-a dreptul disperati, precum spuneam e cam o egalitate, doar ca de multe ori femeia e mai retinuta si nu se manifesta ca un barbat, la femei e ceva mai diferit...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Damele cam 40-45%, iar restul, noi! Ce sa-i faci?!, viata e complexa!

lolita
| lolita a răspuns:

Cred ca procentajul este acelasi, doar ca femeile nu se arata pe fata ca si barbatii.

| Orannginna a răspuns:

Fratilooor! Se gandesc la fel, doar ca femeile sunt asa...mai finute.winking

| r8driver a răspuns:

Eu 101%
Femeile, nu m-a bag, nu stiu...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

barbatii 99%
femeile 1% ......ca nu mai au timp de gandire rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

In egala masura numai ca majoritatea femeiilor dau dovada de pudism iar barbatii dau dovada de foarte mult tupeu... 50% si 50% dar cred ca ar trebui sa incercam sa alungam pudismul dar si vulgaritatea sa fim doar noi si atat thinking sa ne exprimam liber...sa spunem ce gandim... dar sa invatam sa ne controlam gandirea... sexul poate fii un sport... un tip de relax...sau o forma de a exprima placerea iubirea...sexul e necesar si punct. :pe cine nu e de acord cu mine problema lui...sa se minta singur laughing

| aylyn a răspuns:

Pai cam 50% 50% numai ca baietii o spun dar femeile nu, si noi ne gandim la sex dar noi nu o aratm suntem mai complicate big grin

| geany_6563 explică:

Hai sa va spun eu cum sta treaba femeile 98 la suta si baieti 92

| Zodiac a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte.fiecare au preocupari diferite care la ocupa timpul intr-o masura mai mare sau mai mica. oricum procentajul e cam acelasi. 51% barbatii 49% femeile.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt destule disperate dar şi mulţi amatori de viaţă tare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumate jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii se gindesc o data in 20 sec dar fetele celelalte 19