| mariuschakra12 a întrebat:

Mai băieți voi ce credeți, femeile ne vor noua doar banii?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă au nevoie de bani, să își crească copii făcuți cu noi. Dar mai vor și altceva. Să ai ceva în pantaloni, să nu fie acolo gol.

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mariuschakra12):

Bună.

Din păcate da, se găsesc!

Nu toate-s gen :

https://youtu.be/LMOKlXfXn50
Desi ar trebui, ăstea-s femei ADEVĂRATE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.

Există și varianta 'curvă masculină', asta e o specie destul de nouă...dar tot mai comună:
https://youtu.be/URlxcQpdZRU
deci există și varianta 'barbatului pizdificat'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oameni fara valoare exista si in randul femeilor si in randul barbatilor. Exista, insa, niste lucruri care sunt specifice doar femeilor sau doar barbatilor. Rautatea in adevaratul sens al cuvantului este specifica femeilor. Niciodata un barbat nu va putea avea atat de mult venin ca o femei(exceptie cazuri izolate etc.). Agresivitatea este mai frecventa la barbati. Sunt destui idioti care considera ca prin pumn se pot impune in fata femeii. Etc.