| Joker3134 a întrebat:

Mai dar oare nu exista si familii normale,pai peste tot vad violenta in familie, parinti alcoolici, despartiri etc ce se intampla? Exista si familii normale fara cele mentionate?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru cei care trag sperante ca exista o pers in conditii cu care sa traiasca o sa zica ca exista dar pentru cei care nu au incredere in femei/indivizi afirma proba contrarie. Rautatea predomina mai mult decat binele, omul bun in viata pierde dar daca e destept nu pierde si continua sa fie fericit, nu tine de chestia de a trai in 2. Singur se poate trai bine in viata

| Celcestietot a răspuns:

Exista, dar intr-un numar mai mic.

| Andrei200202 a răspuns:

Da, există. Educația e la pământ.

Răspuns utilizator avertizat