| Furnicuta000 a întrebat:

Mai e cineva cu fobie de vorbit la telefon? Puteti descrie va rog ce simtiti?

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

Stii cum scapi de aceasta fobie? Iti iei un job care necesita sa suni oameni. din experienta spun.

3 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Sincer eu am fobie la mesaje, prefer sa vorbesc la telefon sau fata in fata. In schimb la mesaje am unele momente cand n-am idee ce sa mai scriu si dau seen ca un boulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca tonul de apel e prea fain ca sa il intrerup. day dreaming