| Mayhem666 a întrebat:

Mai e cineva pe aici care e obsedat/a de maini?
Adica, de exemplu, mie imi plac la baieti mainile sa fie mari, cu degete lungi si groase, iar la fete mainile sa fie mai mici, cu degete lungi si subtiri.
Nu stiu, pur si simplu simt ceva ciudat in mine cand vad maini frumoase si asta a devenit o obsesie.
Mai e cineva asa ciudat/a ca mine?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am o obsesie daca nu miroasă frumos sau daca unghiile nu sunt îngrijite, am săpun cu cocos sa miros bine când o ating pe corp de sus pana jos o duc in al nouălea cocos

| SilentRain a răspuns:

Eu,ador la nebunie mâinile îngrijite și fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezent!
Imi pot distinge toti cunoscutii dupa formatul mainii. PE TOTI.