| anonim_4396 a întrebat:

Mai este putin si vine valul intrebarilor de sarbatori. Sunteti pregatiti?hee hee

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Offf am emotiistraight face. Dar de abia astept sa vinalove struck.Pregatita cred ca nu voi fi niciodataworried.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struck Sunt pregatitabig grin
Abia astept sa vina Craciunullove struckCadouri, bradul de craciun, zapada...love strucklove strucklove struck

| Barajag a răspuns:

Cum sa nu, se poate sa nu pun eu intrebari?hee hee...sa vezi ce intrebare voi pune eubig grin

| elena a răspuns:

Am inceput de la 1 noiembrie sarbatorile de iarna, si am primit si multe cadouri pana acum...chiar aseara un "Mos Craciun" super...

| Leea1234 a răspuns:

Cred ca da!
deja ma gandisem sa adresez o intrebare "cu ce veti umple masa de craciun?"dar am zis sa mai astept un pic...cu siguranta nu cred ca s-a gandit cineva asa de timpuriu...

auran
| auran a răspuns:

Daca vine si zapada odata cu ele ar fi superb si as fi cu adevarat fericita (mai putin momentul in care s-ar topi zapada si ar fi o flescaiala si o mizerie de nedescris in Bucurestiul mizer in care locuiesc)...

auran
| auran a răspuns:

Bro se prea poate dar, parca nu sunt sarbatori fara zapada, nu crezi?

auran
| auran a răspuns:

Bro, ce frumos incepusesi si ma trezisi cu finalul - esti un rau...

| viatadecacatt a răspuns:

Sa vezi atunci:-s"Ce brad sa mi iau inalt mediu sau mic?, ce fel de globuri aveti? voi cu cine va faceti revelionul? ce va aduce mosu? ETC.
Ma streseaza cand vad atatea intrebarilaughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Iubesc, ador sarbatorile de iarna. craciunul acesta va fi unul deosebit pe mine :X va veni printesa mea la mine impreuna cu tati meu. voi impodobii un superb brad de Craciun pentru pitica mea. iii voi face foarte multe cadourii... voi canta laturi de ea langa bradul impodobit. Va fi ceva magic, superb! Doamne dea bea astept!

| Andreea_8014 a răspuns:

DAA
Abia astept sa vina Mosu'hee hee
Sa impodobesc bradul.
Sa ninga oh go on (ceea ce in Rm.Sarat nu o sa se intample)
laughing.Si Sa vina vacantaaa.:*.
Cadouri. ziua mea.happy. O sa fie super :*

| mada. a răspuns:

Nu prea, nici nu'mi vine sa cred ce repede a trecut timpul, oricum abia astept sarbatorile:Xu?

| Tabii. a răspuns:

Sigur ca sunt pregatita mai ales cand ma gandesc ca ne reunim toata familia la masa, la caldurica sa ne aducem aminte de anii trecutibig grin

| deejayra a răspuns:

E bine macar ca am scapat de eterna intrebare "Cu ce ma imbrac la Balul Bobocilor"

| Tn a răspuns:

Da 100% 1000% happy

| Independent a răspuns:

Abia astept :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi aminticrying...sarbatorile de craciun ma fac sa prind aripi. le ador.imi place cand vad copii ca merg la colindat, atmosfera, brazii impodobiti, luminitele, rasetele, bucuria...imi vine sa imbratisez pe toata lumea...zapada.cadourile...oricum craciunul asta m, erg la cabana, deci nu prea am ce sa pregatesc. tu esti pregatita?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auran, de aia nu ninge la noi, sa ne scuteasca de mocirlealahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auran, asa e, cind ninge e o feerie. Sa vezi totul alb, case, copaci, alei, banci, tufe, gardulete, e o imagine de basm. Dar cind iese soarele basmul devine... Bucurestihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auran, nu eu, soarele laughing