| RAY a întrebat:

Va pregătiți de sărbători?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cum te pregătești?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Pregatim cabana pentru cele mai tari chefuri și de Crăciun și de rev, se vor rupe la propriu toate paturile, jucăriile sexuale sunt pregătite mai rămâne mâncare și băutura și manele și femei de 7 stele

| T0T a răspuns:

Deloc.

| Dismally a răspuns:

De ce, daca nu ma pregatesc nu mai vin sau cum? big grin

| RAY explică (pentru Dismally):

Personal pentru tine numai vin, noi singuri ne păcălim cu iluzi, nu? Scopul meu este sa vomit salata de beuf astfel ca voi comanda câteva kg, de dragul Crăciunului voi face asta )))))) care scop crezi ca ar avea sens într o viata limitata? As putea spune trăirea vieți, nu? Dar cum sa ne trăim?

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Salată de boeuf poti manca oricand nu dora de sarbatori big grin Si aia comandata nu stiu ce sa spun, nu am incercat dar nu cred ca se apropie macar de cea facuta in casa.

| Lioana a răspuns:

Da. Eu am facut deja bradul.

| LordCristobal a răspuns:

Da boss cum sa nu.