| eurynomus a întrebat:

Mai exista cineva care sa nu aiba cont de Facebook? Eu nu am si sincer nu vad nimic special la el ba chiar mi se pare o mare mizerie.

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Sincer, nici eu nu am și, nu văd nimic folositor în ceea ce privește "Facebook".

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Facebook? ce e ala?rolling on the floorrolling on the floor

| JiTerra a răspuns:

Asa frate, te sustin [bine eu de fapt amrolling on the floor) ca imi trebuie la ourworld sa fac gemslaughing)] da nu-l folosesc la altceva

| Alexutzuhud a răspuns:

Eu am doar ca sa joc joculetele de pe el in rest nimic.

| OnlyTheScript a răspuns:

Nici eu nu am tongue AM UN FRATEE EYYY laughing)

| Denny98 a răspuns:

Da nici eu nu am sincer nu imi este de folos si nu imi bat capul cu prostii!

| eurynomus explică (pentru Denny98):

Bravo, in sfarsit cineva care gandeste ca mine, incpusem sa cred ca sunt singurul care nu am fb si caruia ii este indiferant. fb ul a laut amplaore doar datorita spiritului de turma a omului, daca s a dus unu se duc toti k in rest e un site varza. bravos! si apropos daca vrei sa mai discutam pe subiect poate vb si pe mess, am idul: eurynomus3free