| anonim_4396 a întrebat:

Exista cineva de aici, sa nu aiba Facebook?

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Se pune și situația în care ai, dar nu îl folosești?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și dacă există persoane fără Facebook, ce?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu sunt singur.
Il mai foloseam cu un nume fals pentru diverse conversatii anonime cu persoane cunoscute de pe net, acum nici pentru ala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am cateva conturi cu nume false(nu cred ca am avut unul oficial, hmmthinking) dar le tot sterg, fac altele, ma plictisesc de ele, la fel si aici, dispar si apar. Multi s-au mutat pe Instagram si Facebook este invadat de indieni obsedati de nudes cam pe majoritatea grupurilor si dau cereri in prostie la toata lumea.

| unvecin a răspuns:

Nu (mai) am de vreo 2 ani, parcă.

Hai să facem un site de socializare pentru oamenii fără cont Facebook. laughing

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da

| VictorJulien a răspuns:

E dezactivat de cativa ani

| Rhea44 a răspuns:

Eu nu am

| Ivanescucristina a răspuns:

Da. am decât Instagram care mai mult stă dezactivat :-)

| Sunflower1503 a răspuns:

Am făcut unul de insta sa vb cu fostul crush, dar nu am mai continuat deoarece era o minciuna și am șters contul.