| Parakeets a întrebat:

Mai există cluburi în București? happy

Ce recomandați pentru persoanele alone și cu ceva trac, dar care vor să se distreze?

Și cum ați cataloga o persoană singură ce dansează în club?

11 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu mai există.S-au desființat toate.

| Parakeets explică (pentru J0B0MAT):

Cluburi, pe bune?
În orașul pierzaniei, București, nu mai există cluburi?
Vrei și să te cred sau cum?
Nu mai e Princess-ul și care naiba mai erau acum ceva ani?!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Parakeets):

De ce ai întrebat atunci dacă mai există dacă știi deja răspunsul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de ce sa judecă oamenii pentru ca le place sa meargă la club nu-l consider în nici fel rău el alege lui se distresze in club eu aleg sa merg sa ma plimb simplu atâta tot asta este tot.

| Parakeets explică (pentru anonim_4396):

Chiar dacă e singur sau singură acolo, persoana aia? laughing)
Adică nu ați considera nebună, ciudată chiar idioată, o persoană ce merge alone într-un club? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Parakeets):

Nu știu. nu-i de mine locurile alea. eu am casa lui tata Dumnezeu. Cine vrea in club sa meargă în fiecare de 10 ori eu merg la tata. Eu nu judec viața nimănui nu am niciun drept sa trag la răspundere viața nimănui cum trăiește ce bea ce mănâncă ce face în timpul liber cu cine vorbește pe unde umblă eu sunt om simplu murito și fiul unui tata și Dumnezeu.

| LaviniuA a răspuns:

Du-te in Kultur, pe str Sf Vineri. Distractie garantata happy

| Parakeets explică (pentru LaviniuA):

Ăla e, ăla din Centrul Vechi sau din zona Unirii? Nu mai știu exact pe unde era, dar parcă Kultur se numea clubul unde mi-am întâlnit și pierdut marea dragoste neagră. happy
Ahh, și ce bărbat, am pierdut. O fost primul și cred că și ultimul care m-o sărutat pe frunte.
Păcat! Acum aș fi fost căsătorită cu un negru și aș fi avut niște copii mulatri, poate chiar mulatri cu ochii albaștri. laughing) Aia, da realizare. laughing)
Dar aia e, când asculți de prieteni invidioși. Sau cine știe, poate totuși se adeverea și era vreun dubios laughing) însă tipul părea totuși gentleman big grin
Păi, cine mai sărută, măi Lavi azi ca bărbați, o femeie pe frunte la o primă despărțire? Ori era prea cult omul, ori prea loverboy laughing) Căci altfel nu-mi explic. Dar a fost prima dată când un bărbat de care mie chiar mi-a plăcut, părea și el interesat de mine. happy Păream apetisantă pentru acel negrișor. big grin Aaa, sau poate era canibal? laughing)

Am pierdut, însă aș dori să recuperez anii pierduți. Deci mersi. happy O să-mi iau eu inima în dinți și o să fug pe acolo, să mă dezlănțui. Doamne! Deci mi-e un dor așa nebun de dans. laughing) Doar că mi-e teamă să nu mă fac de râs, dacă mă voi duce alone. laughing) Doar prin club nu mai păream o solitară nebună și dusă cu pluta. laughing)

| Parakeets explică (pentru LaviniuA):

Și La Mulți Ani! happy

Să ne auzim și citim cu bine și anul ăsta, dragă Lavi. Poate și ceva mai sănătoși, decât în anul trecut. laughing)

| Parakeets explică (pentru LaviniuA):

Aaa, și apropo, miss Lavi, intrarea în aceste cluburi se plătea parcă, nu? happy
Știam că parcă se dădea celor ce intrau acolo, câte o panglică la mână laughing) oare cât o mai fi azi, intrarea în club?

| LaviniuA a răspuns (pentru Parakeets):

La multi ani!
In kultur e 30 lei intrarea. Nu-ti face griji daca te duci singura. E destul de full clubul si nu isi da nimeni seama ca esti singura. Oricum intre 12-3 am majoritatea sunt ametiti de bautura.