| Vali215 a întrebat:

Mai merita sa lucrezi in Germania? Cineva mi-a zis ca nu mai se castiga asa bine.

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Poate nu asa de bine ca acus 10 ani dar tot mai bine ca in Romania, am doua cunostinte care lucreaza acolo.

| Vali215 explică (pentru gemeni6226):

Oricum in Romania nu ma aleg cu nimic. Asa ca tot e bine daca incerc. Multumesc!

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Merita dacă te duci sân muncești și sa strângi bani sa (muncești cinstiti)

Sti când nu merită? Când te duci sa dai bani pe cluburi și pe cu&ve și băutura și prosti normal ca atunci nu merita și nu o sân poți face nimic in viața

Nu te mai lua după gura lumi ca nu negre du-te și muncește merita eu am stat acolo 2 ani doar atâta mai mult nu am stat dar am stat in Austria 9 ani de zile și acolo merge sa faci bani numai sa stii ce trebuie sa faci cu ei cu Adevărată nu săi risipește sa dai pe femei și băutura atunci degeaba muncești eu când im văd colegi ca muncește de un amărât de salariu și se duc la cu&e cu ei și încă câte rămân șocat ma mai și înviată și pe mine ce Proști

| Vali215 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Pai ma duc acolo cu gandul sa imi strang bani, nu sa-i dau pe femei. Vreau sa-mi strang pentru a-mi face o casa. O sa incerc, oricum cred ca fata de Romania este mult mai bine. Multumesc`!

| Vali215 explică:

Multumesc laughing in poza e Itachi