| SweetCandy a întrebat:

Mai oameni buni e sau nu barbat lady gaga?(Doamne cum suna...rolling on the floorrolling on the floor )
happy

Răspuns Câştigător
| andreig a răspuns:

E hermafrodit laughing adica are si sani si penis... dar ea se simte femeie! laughing

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E hermafrodita...am aflat si eu de curand...
Naspa...inainte sa aflu asta stiam ca e bisexuala...
Vai de viata ei!laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu este barbatwinkingAsta e clar happy

| SweetCandy explică:

@pupimik stiu ce inseamna bisexual, eu inmsa am intrebat altceva...

| Pho3nix a răspuns:

E neutru.

| sorin a răspuns:

E fata

| cioko19 a răspuns:

Nu.nu e barbat:d.
e o "pitzi" blonda:devil)

| Mwhahahaa a răspuns:

Heii...big grin.

Nu, nu e barbatlaughing
Si ai dreptate...Suna oribillaughinglaughing

pupici virtuali:*:*

pa`pawave

by Andotsza love struck

pupimik
| pupimik a răspuns:

Wai...ma simt guliver in tara piticilor(pe creier)
A fi bisexuala nu inseamna a fi barbat.Bisexuala este o femeie careia ii plac atat barbatii cat si femeile.Lady Gaga e bisexuala.

pupimik
| pupimik a răspuns:

@sweetcandy... iar eu ti-am spus ca nu e barbat...ci e bisexuala.

| Abcfunny a răspuns:

Nui barbat... e femeie da ii bisexuala

| daddy a răspuns:

Nu ne intereseazawinking
oricum tot naspa " canta " nu e decat o alta pitipoanca oh go on

| Sabwy a răspuns:

E fata... X::X si ''canta'' scuze urla .destul de ''bine''

| adinescu a răspuns:

E o "diva" adica fata tatalui si ne dispera p noi cu poker face si mai nou cu paparazi

| AlinElle89 a răspuns:

Este fata, doar ca e bisexuala!

| alina_7783 a răspuns:

laughingEu am auzit asta la mtv? Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e barbat
aia te-a prostit
Sa nu incepi cu lady gaga laughing

Bafta si bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e femeie...laughing dar ce te face sa crezi ca e barbat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este! Si-a facut operatii estetice ca sa arate ca o femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place melodia poker face dar lady gaga este cum zice si daddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este hermafrodita, adica are ambele organe sexuale si cele masculine si cele feminine. Deja se stie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e fata pentru ca am descoperit eu ca si-a facut operatie si are celelalt organ sexual feminin! concluzia... e fata!