| cage a întrebat:

Mai purtati cadourile primite de la fostul prieten? DE CE? (intrebare pentru fete)

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu prea am primit eu cadouri de la fostul prieten, dar eu zic ca e bine sa pastrezi ca amintire, nu e nimic rau in a pastra un cadou, e un gest frumos si peste mult timp, iti vei aminti poate cu drag...

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu, niciodata. cand m-am desparti intotdeauna am inceput sa fac cadou tot ce am primit, nu am nevoie de nici o amintire de la fostii.

| MM a răspuns:

De ce nu? Daca imi plac, le port.

| sHock a răspuns:

Dua...De ce nu?
Pentru ca imi placlaughing.

| kuzican a răspuns:

Da. Eu am primit de la fostul prieten un medalion foarte dragut. Si il port de dragul "vremurilor bune". Bine pentru mine semnifica mai mult prietenia si respectul dintre noi decat iubirea pe care am simtit-o. Si imi da un sentiment de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele da altele nu, imi aduc aminte, de la cei a caror amintire nu ma doare, le port, dar n-am primit foarte multe ca sa ma inghesuie in dulap sau inima laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba e, daca ala i-a dat cadou niste prajituri, cum dreak sa le poarte? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita, in virtutea celor de mai sus, mi-e si frica sa ma gindesc (cind te-ai despartit de unu), cum a facut cadou prajiturile pe care le-ai papat cind ati fost in cofetarie rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place sa mi se daruiasca lucruri, bijuterii, plusuri, etc si am lasat sa se inteleaga asta ori de cate ori am prins momentul oportun.Am primit doar flori, bomboane, ciocolata si...cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nony n-a raspuns...ma bag si eu. Da, ii port boxerii si azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e vorba de cadouri mai pretioase. Port un ceas elvetian, si o bratara din aur. Nu vreau sa ma despart de ele. Le port deja de mai bine de 3 ani, singura nu stiu de ce...thinking